USTA METAL

USTA METAL

Çalışma Saatleri
08:00 - 18:00

BİZE ULAŞIN

FİRMAMIZ HAKKINDA

USTA METAL

-Demir bahçe direği
-köşebent bahçe direği (kazık)
-Demir bahçe çit direği
-bahçe kazığı
-Demir kazık
-bahçe teli
-örgü tel

 

Demir bahçe çit direkleri hem sağlam hem ekonomik hemde kurulumu çok kolay olan bahçe çit sistemi dir. Köşebent malzemeden yapmış olduğumuz Demir Bahçe direklerinde dikenli tel ve kafes tel çekmek için delikleri hazır olup uçlarını sivri yapıyoruz montajda kolaylık sağlaması için. Sert toprak yapısına sahip olan bahçeler için 50cm çakılması yeterli oluyor yumuşak toprakta ise 70 cm çakılmalıdır. Direklerimizin boyları 2 metre ve 1,5 metre olarak iki çeşidimiz vardır. Kurulumu kolay ve ustaya ihtiyaç duymadan tek başınıza 100 adet sayıdaki direği bahçeye montajınız yaklaşık 1 saat sürüyor hem zamandan hem paranızdan tasarruf edin. Tabiki isteğe bağlı beton atılabilir altına tamamen sizin tercihiniz.
-1,5 metre boyundaki direklerin montajında altına beton atılacaksa 30cm beton atıp 1.20 yükseklikte tel çekilebilir.

Direk toprağa çakmak için ise 50 cm çakılması gerekir ve 1metrelik tel çekilmesi yeterlidir(genelde domuz için çekiliyor 1 metre tel)

-2 metrelik direklerimizin montajında alt kısmına beton atılacağı zaman 50cm toprak altında beton atılıp 1.50 yüksekliğinde kafes teli çekilebilir

-Direk toprağa çakmak isteyenler 50cm veya toprak yapısına göre 70cm toprağın altında kalıcak şekilde çakılabilir ve 1.20 yüksekliğinde tel çekilebilir.

Not: Toprağa direkleri çakmadan önce çakmak istediğiniz yere kılavuz diye tabir ettiğimiz 8 lik ince demir çubuk çakılıp deneme yapılması eğer Kaya taş var ise az bişey yerini değiştirip direkleri öle çakmanızda hem direklere zarar vermemek açısından hemde zamandan çok kar etmenize fayda sağlayacaktır.

Ürünlerimiz sıfır olup boyasızdır. Hurda ürünlerle kıyaslanamaz bizden aldığınızda tek yapmanız gereken antipas ve boya uygulaması yapılıp montajını öle yapmanızı öneririz. Eğer boyanmaz ise 15 sene ömrü olur. Antipas ve boya uygulamasını yapıp montajını yaparsanız 30 veya 40 sene ömrü olur Buda tamamen sizin tercihiniz.
Demir direklerin en güzel yanı kullanışlı olmaları söküp başka yere montajını yapabilirsiniz. İsterseniz iki direk arasına birbirine destek olucak şekilde 8 lik – 12lik inşaat Demir’i kaynak yapabilirsiniz. Uzun zaman yıllar içinde Kırılan zarar gören direk olursa kaynak ile tamir edebilirsiniz.
Kısacası paranızı ve tarladaki mahsülünüzü korumak istiyorsanız Demir köşebent bahçe direklerini almalısınız

Usta Metal olarak Batı Karadeniz bölgesine Zonguldak kdz Ereğli Alaplı Akçakoca Düzce Bolu Çaycuma Devrek Bartın il ilçe ve tüm köylere hizmet etmekteyiz. Diğer illerimizden ise Adana Mersin Kırıkkale Ankara Bursa Adapazarlı İzmit gibi sayamadığımız illerden kendi araçları ile kozluda ki yerimizden gelip alıyorlar gelemeyip bizi tercih etmek isteyenlere ise otobüs firmaları ile ücreti karşiliğinda gönderim sağlıyoruz.
2019 yılında amatörce başlamış olduğumuz bu sektörde çıraklığımızı tamamlayıp Ustaca devam etmekteyiz ve kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.
Her zaman en düşük maliyet ile vadandaşimizin köylümüzün çiftçimizin yanında olmak için çabalıyoruz. Satmış olduğumuz ürünlerimizden çok düşük sadece işçiliğimizi kurtaracak şekilde kar edip öle fiyatlandırıyoruz. Satmış olduğumuz her üründe ortalama 3TL kar elde edip müşterimize uygun fiyata satmaya çalişiyoruz.
İçinde bulunduğumuz ekonomik krizde diğer sektörler her zam geldiğinde 10 TL 5 TL zam yaparken biz 50 kuruş 1 TL zam yapıyoruz yani o 3 TL yi işçilik paramızı hakkımızı geçmiyoruz ve 3 TL nin de altına inmiyoruz bu sebepden fiyatlarda indirim yapamamaktayız. Bizden almış olduğunuz ortalama 40 TL ilk bir ürünü hurdacıya verdiğinizde 30 TL’nizi geri alabilirsiniz.
Burda yazan bilgilerin çoğu müşterilerimizden gelen birebir yaşanarak sahada tecrübe ile elde edilen bilgilerdir. Müşterilerimizin tüm fikir ve önerilerini dikkate alarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz.
Aklınıza takılan veya önerileriniz için lütfen iletişim kanallarından msj atarak yada telefon ederek bilgi alabilirsiniz.

 

 

zonguldak köşebent bahçe direği

zonguldak demir bahçe çit direği

zonguldak demir bahçe direği

zonguldak köşebent bahçe kazık

zonguldak demir kazık

zonguldak bahçe teli

zonguldak örgü tel

zonguldak bahçe kazığı

zonguldakta köşebent bahçe direği

zonguldakta demir bahçe çit direği

zonguldakta demir bahçe direği

zonguldakta köşebent bahçe kazık

zonguldakta demir kazık

zonguldakta bahçe teli

zonguldakta örgü tel

zonguldakta bahçe kazığı

kozlu köşebent bahçe direği

kozlu demir bahçe çit direği

kozlu demir bahçe direği

kozlu köşebent bahçe kazık

kozlu demir kazık

kozlu bahçe teli

kozlu örgü tel

kozlu bahçe kazığı

zonguldak geneli köşebent bahçe direği

zonguldak geneli demir bahçe çit direği

zonguldak geneli demir bahçe direği

zonguldak geneli köşebent bahçe kazık

zonguldak geneli demir kazık

zonguldak geneli bahçe teli

zonguldak geneli örgü tel

zonguldak geneli bahçe kazığı

Firma Konumu

Ürünlerimiz / Hizmetlerimiz

Henüz bir ürün eklenmemiş

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Bizden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Bize Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.